ترافیک پاییزی

روزهای شلوغی است ، بعد از بازگشت از سفر تابستون فرصت زیادی برای رسیدن به کارهای اینترنتی نبود ، درس ، کار ، و فعالیت‌های همیشگی‌ ، من رو از زندگی‌ تابستانی و داشتن وقت‌های زیاد دور می‌کند . شاید این یکی‌ از مهم‌ترین خصوصیات زندگی‌ در کانادا باشد ، همهٔ ادامها هر روز صبح تا عصر کار میکنند و وقتی‌ به خانه میرسند دیگر نفسی برای انجام کارهای فوق برنامه وجود ندارد . حالا تصور کنید من به کارگردانی تئاتر ، برنامه ریزی کنسرت ، درس ، نوشتن اولین رمان و به تازگی نوشتن اولین دفتر ترانه‌هایم مشغول باشم .. اون وقت مطمئناً حق می‌دهید که دیگر مجالی برای شب نوشته ها باقی‌ نمیماند . از برنامه‌های آینده باید به تئاتر ` یک شب دیگر هم بمان سیلویا ` به کارگردانی من ، نوشتن اولین رمان که هنوز اسمی برایش پیدا نکردم و به دلیل کپی‌ رایتی که وجود خارجی‌ ندارد مایل نیستم راجع به موضوع آن صحبت کنم و همینطور تمرین ترانه نویسی که علاقه زیادی به آن پیدا کردم و تا حدودی موفق آمیز بوده این تجربه البته تا الان اشاره کنم. کارهای متفاوت و ایده‌های بسیار نویی در سر دارم که امیدوارم به مرور زمان انجامشون بدم. فصل پائیز رو دوست ندارم ، اما به تمام دوست دارن پائیز ، فصل تغییر رنگ هارو تبریک میگم ، امیدوارم پائیز قشنگی‌ داشته باشید.

/ 2 نظر / 28 بازدید
آریانا دختر آرزوها

آريانا دختر آرزوها من آريانام وبلاگم درباره دل نوشته هام وخاطرات ترش وشيرينمه همين طور نظرم راجع به يه مطلب خاص وشعرها وداستاهاي معروف وحاصل قلم خودم وعکسهايي که گاهي اوقات از روي سرگرمي از همه جا مي گيرم نشاني وبلاگم هم اينه: asheghtarinam1369.persianblog.ir به وبلاگم سر بزن ونظرت را بگو. اگه مايل به تبادل لينک هم باشي من را بااسم"آريانادخترآرزوها"لينک کن وبگو من با چي لينکت کنم! يه وبلاگ ديگه هم هست به اسم "آسموني ترين ها" که جديده وراجع به معارف الهي وقرآن واهل بيت! نشوني اون: asemanitarinha1369.persianblog.ir خوشحال مي شم براي بهبود اين وبلاگ هم کمکم کني ونظرت را بگي!

مرجان

سلام آشنا چقدر خوبه و خوشحالم که دوباره داری مینویسی , نمیدونی چند بار چک کردم و هردفعه که پست تازه نذاشته بودی چه حسی پیدا میکردم , خوش اومدی , و امیدوارم که به همه افکار , آرزوها , ایده ها ,.... و های قشنگت با یاری خدا و یه برنامه ریزی درست به بهترین وجه ممکن دست پیدا کنی , آمین . همیشه با خدا هرشب برایت آرزو کردم که قصر روشنی باشد سرای آرزوهایت . میدونی دوست دارم [قلب][ماچ][گل]